DS-41-POE

Switch 4 porturi PoE + 1
DETALII

DS-81-POE

Switch 8 porturi PoE + 1
DETALII

S54

Switch 5 porturi, 4 porturi POE +1 port UPLINK, 10/100 Mb/s , PoE: 4 porturi IEEE 802.3af, 48VDC / 15,4W/port, Alimentare, 48VDC/1,25A
DETALII

S98

Switch 9 porturi, 8 porturi POE +1 Port UPLINK, 10/100 Mb/s, PoE: 8 porturi IEEE 802.3af, 48VDC / 15,4W/port, Alimentare 48VDC/2,5A
DETALII

SF108

Switch 10-port - 8 porturi POE +2 Porturi UPLINK
DETALII

SF116

16-port switch for 16 IP cameras(442x44x292, 18 port (16xPoE + 2xUPLINK)
DETALII

GBIC-101

Modul SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO),
DETALII

GBIC-102

Modul SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
DETALII

GBIC-103

Modul SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx1550, SC, 20KM, DDM (TORNADO)
DETALII

GBIC-104

Modul SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO)
DETALII

GBIC-105

Modul SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx1550, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
DETALII

GBIC-106

Modul SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)
DETALII